W1906W napisał(a):

Dojechałeś, krótko mówiąc. Za takie cos zawiasów nie dostaniesz, czeka Cie rozprawa to pewne. Chyba, ze z momentem podpisania przez prezydenta weszła ustawa, ze jazda na rowerze po pijaku równa sie jeżdzie samochodem a to juz przestępstwo.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern