Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
hrabia
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Imperium Ugorek
Offline
#
7317
20.04.2009, 05:58
moze ktos polecic jakas dobra firme sprzedajaca koszulki z nadrukiem ?
To nie moje są słowa
To legenda ludowa
http://www.zksunia.tarnow.pl/gfx/za-darmo.jpg
hrabia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hrabia
Znajdź inne posty napisane przez hrabia