Ufff ........wreszcie wygrana i gonimy Amike i Legie.
Ale tak....
Druzyna w pierwszej połowce zagrała naprawde super.Dobre akcje ,szybkosc ,dynamika podan,sledzie nie istniały..Moglismy do przerwy prowadzic 3;0..
i..
druga połowka ..gdzie niewiem dlaczego stanelismy i wygladalo to tak jakbysmy cieszyli sie z tego 1;0.A przeciez kazdy wie ze to wynik z dupy ,bo wystarczyla by kontra Ary i bylo by nieciekawie.Jakos bez zaciecia ,zupelnie niewiem dlaczego.jedna sytuacje Mario wybronil naprawde super,mogla by pasc bramka
Takze ciesza 3 pkt ale jak w pierwsze moglismy wygrywac 2,3 ;0 i miec mecz juz ustawiny takw drugiej nieporadna Arka mogla nawet bramke zdobyc i nawet byc 1;1
Podsumowujac Zwyciestwo jest a w piatek lider
