Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7309
Stary 19.04.2009, 22:09
someone_TSW napisał(a):Wyświetl post
Jak się wyłącza gg w erze co tydzień przychodzi mi sms, że subskrycja gg została przedłużona a wogóle z tego nie korzystam.

Dzwonisz do biura obsługi klienta i mówisz , że chcesz gg wyłączyć.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując