Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5695
Stary 19.04.2009, 21:32
Generalnie są w tej chwili dwa kluby, które nie mają już o co grać. Śląsk i Jagiellonia. Jedni i drudzy pewni utrzymania, jedni i drudzy bez szans na puchary. Bliski grania o nic jest też ŁKS i mam nadzieję, że jak najszybciej zapewnią sobie utrzymanie, co by później nam się z nimi lżej zagrało. Fakt jest taki, iż rywalizacja o utrzymanie nabrała po tej kolejce jeszcze wyraźniejszych rumieńców, podobnie zresztą jak ta o najwyższe cele i nie wiem czy nie wolałbym, żebyśmy mieli 5 meczów z najwyższą ligową półką przed sobą. Bo wyjazdy do Gliwic, Łodzi i Gdańska oraz mecz u siebie z Górnikiem to naprawdę będzie ciężka harówka. Niemniej jednak - MISTRZ! MISTRZ! NASZ TS!
Odpowiedz cytując