|
Bełchatów może nie o mistrzostwo ale o puchary na pewno powalczy zwłaszcza że w PP jest i Legia i Lech i jeśli obie te ekipy wejdą do finału to 4 miejsce w lidze będzie dawało euro puchary o ile sie nie myle.Więc Bełchatów a nawet Śląsk może grać w europucharach.
|