Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5681
Stary 19.04.2009, 20:35
Bełchatów może nie o mistrzostwo ale o puchary na pewno powalczy zwłaszcza że w PP jest i Legia i Lech i jeśli obie te ekipy wejdą do finału to 4 miejsce w lidze będzie dawało euro puchary o ile sie nie myle.Więc Bełchatów a nawet Śląsk może grać w europucharach.
Odpowiedz cytując