Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5674
Stary 19.04.2009, 20:00
A mi sie wydaje, że o mistrzostwie rozstrzygnie nie tylko mecz Legia- Lech jak trąbili w Szybkiej Piłce, ale także konfrontacja między Wisłą a Legią, i ten mecz moze byc decydujący
Odpowiedz cytując