Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 19.04.2009, 19:59
Diaza się czepiacie?
Kazdy z pilkarzy coś dziś skiepścił (no, może poza Marcelo, chociaz i on mial trochę strat), a że Diaz jest jednym z najaktywniejszych i najbardziej kopanych przez rywali to i w oczy się rzucają jego (na szczęscie nie aż tak liczne, jak twierdzicie) błędy.
Faktem jest, że to lewy obrońca i tam sam chce grać. Ale Skorża widzi go przy Sobolu i mimo nieprzychylnych recenzji na tym forum, nadal trzyma Diaza w środku. Bardziej ufam Skorży niż Agnieszce (z szacunkiem)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując