Temat
:
[24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Czopens
Banita
Od: 12.2008
Offline
#
220
19.04.2009, 19:33
qchar90
napisał(a):
Boguski dwie godziny dziennie powinien poświęcić na przyjęcie piłki.
zgadzam sie z Tobą...kolejny mecz a pilka mu odskakuje...tak nie moze byc...
A Pawełek 5h na wybicie
Czopens
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Czopens