Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 19.04.2009, 18:36
A co byście napisali jak byśmy przegrali? Liczą się 3 punkty i to jest najważniejsze. Pamiętajmy (a właściwie przypomnijmy sobie bo było to tak dawno) kiedy wygraliśmy na tym terenie (mając lepszy zespół)?
Odpowiedz cytując