Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 19.04.2009, 18:08
Ja nie wiem co wy ładnego widzieliście w grze Wisły... Zawsze staram się chwalić Wisełkę i po meczu w Bełchatowie miałem więcej do napisania niż dziś... Co to ma być, żeby z takimi leszczami bronić się przez 45 minut i NIE wyprowadzić ani jednej kontry... Liczą się punkty...
Odpowiedz cytując