|
Ja nie wiem co wy ładnego widzieliście w grze Wisły... Zawsze staram się chwalić Wisełkę i po meczu w Bełchatowie miałem więcej do napisania niż dziś... Co to ma być, żeby z takimi leszczami bronić się przez 45 minut i NIE wyprowadzić ani jednej kontry... Liczą się punkty...
|