Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 19.04.2009, 17:58
http://www.smog.pl/wideo/25594/iv_og...le_w_krakowie/


zna ktoś nuty z tego filmiku? najbardziej mi zależy na pierwszej ale inne też się przydadzą

"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Odpowiedz cytując