Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
Andrzej_TSW
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: STRUSIA
Offline
#
1195
19.04.2009, 17:58
http://www.smog.pl/wideo/25594/iv_og...le_w_krakowie/
zna ktoś nuty z tego filmiku? najbardziej mi zależy na pierwszej ale inne też się przydadzą
"..i przysięgam być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej, stać nieugięcie na straży Jej honoru.."
Andrzej_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Andrzej_TSW
Znajdź inne posty napisane przez Andrzej_TSW