Eustachy napisał(a):

|
Moglbys przynajmniej wyjsc z jakas inna propozycja napastnika spelniajacego twoje wymagania i oczekiwania i wtedy ewentualnie sprobujemy ocenic, czy to co ty proponujesz Wisle jest lepsze. No chyba, ze zadowalasz sie wylacznie krytykowaniem pomyslow innych osob.
|
Ja nie jestem menedżerem - hobbystą, więc żadnych genialnych pomysłów nie mam. A o to, że krytykuję te w moim odczuciu nierealne bądź zwyczajnie głupie pretensji mieć nie powinieneś.
Nie będę się z Tobą bawił w podchody, ponieważ nie zadałeś sobie nawet trudu merytorycznego odpowiedzenia na mój post. Krótka piłka - czy możesz mi zarzucić, że napisałem nieprawdę? Zdobędziesz się na napisanie wprost - "Nie, wolfy nie ma racji, polscy piłkarze przechodzą przez odpowiednio gęste sito szkoleniowe w młodym wieku i są właściwie przygotowywani od najmłodszych lat do wykonywania swojego zawodu"?
Albo nawet prościej - wskaż, gdzie się z prawdą mijam.