wolfy napisał(a):
|
Napiszę to tylko raz, specjalnie dla pomysłodawców niewydarzonych transferów typu Garguła lub Nowak, argumentujących w stylu "Nikogo lepszego w naszej lidze nie widzę" (a w szczególności dla Eustachego).
|
Nie wiem co chcesz udowodnic takim mistrzowskim wyrywaniem zdan z kontekstu, ale chyba tyle, ze rozmowa z toba jest czasami kompletnie pozbawiona sensu.
Gdybys w swojej wspanialomyslnosci zechcial zauwazyc, to byl to jeden z wielu argumentow, ktore przedstawilem. Uwazam, ze tak samo dobry jak pozostale.
To, ze ty reagujesz niczym przypalany goracym zelazem, za kazdym razem gdy ktos zaproponuje do Wisly Nowaka, to juz twoja sprawa. Moglbys przynajmniej wyjsc z jakas inna propozycja napastnika spelniajacego twoje wymagania i oczekiwania i wtedy ewentualnie sprobujemy ocenic, czy to co ty proponujesz Wisle jest lepsze. No chyba, ze zadowalasz sie wylacznie krytykowaniem pomyslow innych osob.
Co do Nowaka, to uwazam ze warto bedzie wrocic do dyskusji dopiero w kolejnym sezonie, kiedy ten bedzie strzelal (lub nie) bramki juz dla Wisly badz Legii czy tez Lecha.