Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 19.04.2009, 16:53
ojojojoj Pepe,
obserwuje chlopaka od kilku meczy i ewidentnie i suma jego potencjalu rowna sie kwadratowi jego pecha
Co ten chlop marnuje to klekajcie narody. Mam nadzieje, ze sie przelamie w koncu.
Szkoda, ze witkowski mu dziubnal ta pilke bo by wreszcie mial bramke.
Dzisiejzy mecz jak do tej pory nieco slabszy w jego wykonaniu niz ten z Lechem.
Odpowiedz cytując