Temat
:
[24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
L0czek
Member
Od: 12.2008
Offline
#
131
19.04.2009, 16:48
Widzieliście co zrobił Ćwielong ? 3 na 2 na 20 metrów od bramki, a temu piłka utknęła między nogami Oo
L0czek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L0czek
Znajdź inne posty napisane przez L0czek