Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zenobiusz27
Member
Od: 08.2003
Skąd: Piastow N-H
Offline
#
1093
19.04.2009, 16:17
PeO
napisał(a):
http://www.soccer-live.pl/sopcast/pl...ic%20Sport%202
only ie.
Odpalcie przez IE i powinno iść bez zacięć. (chyba że łącze za słabe macie)
zenio
zenobiusz27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zenobiusz27
Znajdź inne posty napisane przez zenobiusz27