Wyświetl pojedynczy post
zenobiusz27
Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Piastow N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 19.04.2009, 16:17

Odpalcie przez IE i powinno iść bez zacięć. (chyba że łącze za słabe macie)
zenio
Odpowiedz cytując