Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
1078
19.04.2009, 16:02
[QUOTE=brasilia79;711279]
http://djcris.pl/news.php
trzeba wykupić dostep
jak sie wykupi dostęp to idzie jakos w miare
Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!
"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Dziku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziku
Znajdź inne posty napisane przez Dziku