Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1542
Stary 19.04.2009, 14:04
felipe napisał(a):Wyświetl post
Niewykluczone, że Brożek już poprostu chce wyjechać w końcu z Wisły latem i za namową menagera postanowił zaryzykować i grać. Któz bowiem wyda dość spore pieniądze za leczącego się 26 latka...
Kolego, Brożek mógł spokojnie wyjechać rok temu, czekał na Niego kontrakt w Celticu, ale nie skorzystał z wyjazdu.

Odpowiedz cytując