felipe napisał(a):

|
Niewykluczone, że Brożek już poprostu chce wyjechać w końcu z Wisły latem i za namową menagera postanowił zaryzykować i grać. Któz bowiem wyda dość spore pieniądze za leczącego się 26 latka...
|
Kolego, Brożek mógł spokojnie wyjechać rok temu, czekał na Niego kontrakt w Celticu, ale nie skorzystał z wyjazdu.