|
Nie jest tak latwo rzucic .. przynajmniej mi idzie na papierosy miesiecznie 210zł az mnie ch...j strzela a bez palenia tez nie moge wytrzymac bo jak sie organizm przyzwyczjil to trudno jest rzucic .. nie dosc ze niszczy organizm to ile kasy bierze ja bez szluga nie wysiedze 30 minuta a ja w szkole siedze to przerwa na pole ...trundy nalog do rzucenia i ci co nie pala lepiej niech sie za to nie biora
Ostatnio edytowane przez tembeltsw : 19.04.2009 o godz. 13:48.
|