Wyświetl pojedynczy post
tembeltsw
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 19.04.2009, 13:42
Nie jest tak latwo rzucic .. przynajmniej mi idzie na papierosy miesiecznie 210zł az mnie ch...j strzela a bez palenia tez nie moge wytrzymac bo jak sie organizm przyzwyczjil to trudno jest rzucic .. nie dosc ze niszczy organizm to ile kasy bierze ja bez szluga nie wysiedze 30 minuta a ja w szkole siedze to przerwa na pole ...trundy nalog do rzucenia i ci co nie pala lepiej niech sie za to nie biora
Ostatnio edytowane przez tembeltsw : 19.04.2009 o godz. 13:48.



Odpowiedz cytując