Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7292
Stary 19.04.2009, 11:35
Siostra kupiła sobie gre na giełdzie, mianowicie HP i Zakon Feniksa. Zainstalowałem jej, skopiowałem Cracka a gra nie idzie i prosi o płytkę prawidłową. Dodam ze jest na jednek plycie DVD to nagrane. Co mam zrobić bo nie mam siły z siostrą? Jak to zaisntalować aby szło..
Odpowiedz cytując