|
Siostra kupiła sobie gre na giełdzie, mianowicie HP i Zakon Feniksa. Zainstalowałem jej, skopiowałem Cracka a gra nie idzie i prosi o płytkę prawidłową. Dodam ze jest na jednek plycie DVD to nagrane. Co mam zrobić bo nie mam siły z siostrą? Jak to zaisntalować aby szło..
|