Ogólne zasady tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=4684
Najlepiej skopiuj, wklej i wprowadź wyniki. To najlepsza zasada.
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-1
Łódzki KS - Piast Gliwice 0-0
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Warszawa 1-0
Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 0-1
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 2-0
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1-1
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1-1
Polonia Bytom - Cracovia 1-0