rafalek napisał(a):

Wolę mieć stadion wyjątkowy pod względem odległości trybun od boiska, niż dzięki temu, że z pewnych miejsc np. nie widać boiska, lub mimo dachu woda się na łeb leje.
Na prawdę nie ma co narzekać. Jeżeli odleglość D od boiska to faktycznie 11 metrów, to 16 nie będzie sprawiało większej różnicy.
|
Ktos tu na forum podal ze dokladnie dlugosc D i E od boiska to 11,5 metra.
Jesli wiec ma byc 17 ,to jakos da sie to przezyc.
Problemem starego C bylo fatalne nachylenie do boiska ,no i brak zadaszenia.Przez co akustyka byla do bani,choc nie raz robilsmy tam ostry kocioł.
Teraz i jeden problem i drugi znikają,bedzie akustyka bedzie zajebiscie glos sie niesc.Odleglosc nawet jesli troszke wieksza ,nie bedzie miala juz zadnego znaczenia.
A pojemnosc jest ok,napewno frekwencja nam podskczy bo czesc ludzi tych ktorzy niechodzili przyjdzie z ciekawosci zobaczyc jak to jest na nowym stadione i mzoe sie wkręca.No i troche sie dookola pozmienia,porobia sie punkty gastonimoczne(a nie prowizorka) itd
innymi slowa zrobi sie troche jak na zachodzie to i kibiców przybedzie.Bo teraz to jest raczej jeszcze bida .