irman napisał(a):

|
Wydaje mi się, że jeżeli za tydzień komuś uda wygrać się mecz na Łazienkowskiej to dostanie kopa dzięki któremu nie da sobie wydrzeć mistrza już do końca. Skomplikowana sytuacja w tabeli sprawia jednak, że wszelkie takie przewidywania można o dupę rozbić.
|
no z tym kopem to możesz miec rację, ale ten kop się tyczy moim zdaniem tylko Legi, bo owego kopa wydaje mi się Amice nie potrzeba