Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5659
Stary 18.04.2009, 22:27
irman napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że jeżeli za tydzień komuś uda wygrać się mecz na Łazienkowskiej to dostanie kopa dzięki któremu nie da sobie wydrzeć mistrza już do końca. Skomplikowana sytuacja w tabeli sprawia jednak, że wszelkie takie przewidywania można o dupę rozbić.
no z tym kopem to możesz miec rację, ale ten kop się tyczy moim zdaniem tylko Legi, bo owego kopa wydaje mi się Amice nie potrzeba
Odpowiedz cytując