Wyświetl pojedynczy post
Romek.TS
Banita
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5608
Stary 18.04.2009, 19:35
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Akurat chodziło mi o korzystny układ wyników dla Legii, ale drugie miejsce dla Wisły na koniec sezonu będzie git
tylko MISTRZ !! drugie i trzecie miejsce będzie na mnie porażką !!!
Odpowiedz cytując