Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Romek.TS
Banita
Od: 04.2009
Offline
#
5608
18.04.2009, 19:35
emj10
napisał(a):
Akurat chodziło mi o korzystny układ wyników dla Legii, ale drugie miejsce dla Wisły na koniec sezonu będzie git
tylko MISTRZ !! drugie i trzecie miejsce będzie na mnie porażką !!!
Romek.TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Romek.TS