_gilardino_ napisał(a):

|
Biorąc pod uwagę bilans bezpośrednich spotkań z amicą, zwycięstwo łks-u dałoby nam tyle samo co remis więc trzeba się cieszyć a nie narzekać bo gdyby się skończyło 0-1 to i tak w przypadku zwycięstwa z Arką jesteśmy za nimi. Lech miał zaliczyć dwie wpadki i jedna już stała się faktem a przed nimi 2 wyjazdy do Warszawy i Śląsk
|
dobrze, bo Lech będzie miał ciężką końcówkę i o stratę punktów łatwo.
w przedostatniej grają z Lechią w Gdańsku a na koniec mają mecz przyjaźni na Kałuży - a takie zawsze zaskakująco się kończą.
tylko rozbić u siebie Legię, nie stracić punktów do końca sezonu i Mistrz murowany !!