lucekj napisał(a):

Prawda jest taka, że kuchenkorz póki co zyskał jeden dodatkowy punkt przewagi nada nami!
Cięzko będzie jutro, mam nadzieje ze chlopcy zagraja z wiekszym zaangazowaniem niz z pejsami i kuchenkorzem!
|
Bardzo oryginalny punkt widzenia ale jakże prawdziwy - tabelą,szansami na mistrza itp zajmijmy się po wywiezieniu 3 pkt z Gdyni