Romek.TS napisał(a):

ale to oznacza, ze przy naszym zwyciestwie z Arka a potem z Górnikiem mamy szanse na przejęcie lidera bo w kolejnej kolejce mamy szlagier
Legia Warszawa - Lech Poznań 26 kwietnia, 17:00
|
Dokładnie tu każdy wynik bd dobry dla nas, ale będzie jazda masakra. Górnik wygrał i wrócił do gry...
