Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5596
Stary 18.04.2009, 19:27
Romek.TS napisał(a):Wyświetl post
ale to oznacza, ze przy naszym zwyciestwie z Arka a potem z Górnikiem mamy szanse na przejęcie lidera bo w kolejnej kolejce mamy szlagier

Legia Warszawa - Lech Poznań 26 kwietnia, 17:00
Dokładnie tu każdy wynik bd dobry dla nas, ale będzie jazda masakra. Górnik wygrał i wrócił do gry...
Odpowiedz cytując