Wyświetl pojedynczy post
Romek.TS
Banita
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5590
Stary 18.04.2009, 19:23
ale to oznacza, ze przy naszym zwyciestwie z Arka a potem z Górnikiem mamy szanse na przejęcie lidera bo w kolejnej kolejce mamy szlagier

Legia Warszawa - Lech Poznań 26 kwietnia, 17:00
Odpowiedz cytując