Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Romek.TS
Banita
Od: 04.2009
Offline
#
5590
18.04.2009, 19:23
ale to oznacza, ze przy naszym zwyciestwie z Arka a potem z Górnikiem mamy szanse na przejęcie lidera bo w kolejnej kolejce mamy szlagier
Legia Warszawa - Lech Poznań 26 kwietnia, 17:00
Romek.TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Romek.TS