Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5589
Stary 18.04.2009, 19:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
macie namiar na mecz Poloni W z Lechia ?
meczyki.pl
http://www.kuszotv.pl/index.php?id=trans
http://www.soccer-live.pl/


Do wyboru do koloru.

JasnyGwint - Tak wiemy, i oby kazdemu tak sie chcialo grac do konca jak kiedys Legii a teraz Lechowi, i nie wazne czy sedzia doliczy 10 czy 1 minute. Mecz trwa ile trwa, bramki same sie nie strzela...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując