AS82 napisał(a):

|
macie namiar na mecz Poloni W z Lechia ?
|
meczyki.pl
http://www.kuszotv.pl/index.php?id=trans
http://www.soccer-live.pl/
Do wyboru do koloru.
JasnyGwint - Tak wiemy, i oby kazdemu tak sie chcialo grac do konca jak kiedys Legii a teraz Lechowi, i nie wazne czy sedzia doliczy 10 czy 1 minute. Mecz trwa ile trwa, bramki same sie nie strzela...