Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5587
Stary 18.04.2009, 19:23
Piszecie, że fart, ale każdy kto oglądał ten mecz widział, że fartem Łksu było, że bramkę stracił tak późno. Tyle setek co miał Lech, miała Craxa w całej rundzie wiosennej. Nie wydaje mi się również, że Amica straciła parę, bo widac to tylko po wynikach, natomiast w grze to jest stary "dobry" Lech.

Nie ulega jednak wątpliwości, że godziny doliczone i bramki w samej końcówce pachną osobą Piotra R.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując