Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5586
Stary 18.04.2009, 19:22
franas napisał(a):Wyświetl post
14to latku ? W takim razie jestem starszy od Ciebie

Nienormalne to by było strzelać non stop ze spalonych, ręką, a nie grając do końca i wbijając bramkę zmęczonemu rywalowi
Kurdę, masz rację Nie pamiętam. Lech ma tyle tych minut, że to na bank musi być jakiś spisek
Kończ Waść wstydu oszczędź...
Odpowiedz cytując