Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5575
Stary 18.04.2009, 19:14
Bodzio W wielki szacunek dla tego goscia. za ten mecz ale i za po meczowy wywaid. Wiecej takich ludzi w polskiej piłce, taka dygresja mnie naszła

1-1 to swietny wynik, przed meczem kazdy z was bralby to w ciemno ;]

ps. tylko ten gol w 93 minucie
Odpowiedz cytując