franas napisał(a):

Teraz pryszczate 14 latki, mistrzowie napinki w necie będą wypisywać na 10 stron o farcie :|
Po co ?
|
Witaj pryszczaty 14to latku
A co twierdzisz że to normalne strzelać tak non stop bramki w doliczonym (nie wiedzieć czemu) czasie gry ?
Przypominasz sobie sytuacje żeby Wisła miała aż tyle minut doliczonych ? i to tak czesto ? lub jakiś inny klub ?