Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5568
Stary 18.04.2009, 19:12
Hehe czułem to... W poprzednich meczach jak Lech zdobywał gole w ostatnich minutach to naprawdę myślałem, że to jest kwestia ich gry do końca... Dziś gdy oglądałem mecz stwierdzam, że jednak nie... To jest po prostu mega mega mega fart... W ostatnich 10 minutach to ŁKS grał lepiej, a Lech wrzucał piłki na pałę... No i ten gol jakiś wepchany, wyfarcony.... Dramat...

Btw remis jest dla nas świetnym wynikiem, tylko jutro trzeba wygrać...
Odpowiedz cytując