Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
5565
18.04.2009, 19:12
nie narzekajcie, przed meczem Lecha chyba każdy wziąłby taki wynik w ciemno
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu