Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5562
Stary 18.04.2009, 19:11
Przeciez to juz i tak duza niespodzianka, wiec nie wiem na co narzekac? Trzeba swoje mecze wygrywac, bo Lech jeszcze conajmniej 2 razy straci punkty w Warszawie.

Gdyby LKS mial lepszych pilkarzy, to po kontrach powinno byc 3 lub 4 : 0.
Odpowiedz cytując