|
dobre i 1:1....
mysle ze kazda strate pkt przed meczem przez lecha bysmy przyjmowali z pocałowaniem reki... było blisko..
ale i tak musimy sie patrzec przede wszystkim tylko na siebie.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|