Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5548
Stary 18.04.2009, 19:09
dobra 1:1 nie jest złe, MUSIMY JUTRO WYGRAĆ!!!! DO BOJU WISELKA!!!! Bramka wisiala w powietrzum, tak jest Amikorz ma wiecej szczescia niz rozumu:/
Odpowiedz cytując