Temat
:
[24. kolejka] ARKA Gdynia - WISŁA Kraków, niedziela 19.04.2009 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Waldi69
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1
18.04.2009, 19:08
Ale ten Lech to ma farta. Znowu bramka w 90 minucie. No ale jutro mamy szanse zbliżyć się do czołówki
Waldi69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Waldi69
Znajdź inne posty napisane przez Waldi69