Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5517
Stary 18.04.2009, 18:51
felipe napisał(a):Wyświetl post
A Lechia niestety na równi pochyłej do I ligii, jak dla mnie sportowo jest to obecnie najsłabsza ekipa ligowa.
Niestety, ale masz felipe 100% racji... Lechia przegraną w tym meczu moim zdaniem pieczętuje spadek do I ligi. Dlaczego? Bo grają najgorzej w piłkę obecnie i mają najgorsze mecze przed sobą. Mam obawy że Lechia zakończy sezon na ostatnim miejscu nawet
the end
Odpowiedz cytując