felipe napisał(a):

|
A Lechia niestety na równi pochyłej do I ligii, jak dla mnie sportowo jest to obecnie najsłabsza ekipa ligowa.
|
Niestety, ale masz felipe 100% racji... Lechia przegraną w tym meczu moim zdaniem pieczętuje spadek do I ligi. Dlaczego? Bo grają najgorzej w piłkę obecnie i mają najgorsze mecze przed sobą. Mam obawy że Lechia zakończy sezon na ostatnim miejscu nawet
