Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5479
Stary 18.04.2009, 17:14
jak za Tristiana mamy Beto?

Z tego co pamiętam to on nawet nie był u nas na testach..

Jak to było? Byly prowadzone jakies rozmowy czy cos? przypomnijcie mi proszę.

Świerczewski odpuści dzisaj Amice albo celowo czerwień zgarnie:]
Odpowiedz cytując