Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
5479
18.04.2009, 17:14
jak za Tristiana mamy Beto?
Z tego co pamiętam to on nawet nie był u nas na testach..
Jak to było? Byly prowadzone jakies rozmowy czy cos? przypomnijcie mi proszę.
Świerczewski odpuści dzisaj Amice albo celowo czerwień zgarnie:]
lucekj
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez lucekj