Wyświetl pojedynczy post
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 18.04.2009, 17:07
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że pod publikę i sam zresztą tak z pewnością nie myśli
Dlaczego tak myślisz? 100% racji ma!
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
Odpowiedz cytując