Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
grzesiu
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: Kraków Miasto Wiślaków
Offline
#
5473
18.04.2009, 16:08
ma ktos linka do meczu Górnik - Polonia ?
WISŁA LECHIA ŚLĄSK
A.C.A.B.
grzesiu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiu
Znajdź inne posty napisane przez grzesiu