Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 18.04.2009, 14:47
z komentarzy

Astro13 napisał(a):
co jest/czemu moje komenty sa nie przepuszczane?kochaM Wisle a wy mi to odbieracie :(
Ostatnio edytowane przez R33 : 18.04.2009 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując