Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 18.04.2009, 14:03
wierny napisał(a):Wyświetl post
Nasz nazywają kurnikiem a ich to same Allianz Areny. Nasz stadion ewenementem na skalę światową jeśli chodzi o odległość? W Chorzowie jest bliziutko, albo w Rzymie na olimpijskim. Takie narzekania na odległość która i tak będzie mniejsza niż w przypadku starego c, ech. Co wy chcecie piłkarzy po tyłkach macać jak będą aut wybijać? Ja osobiście wole siedzieć jak najwyżej ze względu na widoczność. A widoczność w pierwszym rzędzie gdzie odległość do murawy wynosi 2-3 metry chyba nie jest powalająca. To jakaś norma że co 10-15 stron tego tematu jest płacz o odległość. Zluzujcie bo i tak nie przybliżą, a oceniać będziemy jak zbudują.
Ale zarówno na Śląskim, jak i na Olimpico jest bieżnia, a u nas niet, co czyni nasz stadion wyjątkowym
Odpowiedz cytując