|
Jak na to wszystko patrzę to aż mi się nie chce wierzyć. Mniejsze miasta w Polsce będą mieć lepsze, piękniejsze i większe stadiony. Takie miasto jak Kraków na prawdę zasługiwało na coś o wiele lepszego. A teraz na każdym kroku kibice w Polsce śmieją się z naszego stadionu nazywając go kurnikiem. Wstyd i tyle.
|