Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2085
Stary 18.04.2009, 12:19
Jak na to wszystko patrzę to aż mi się nie chce wierzyć. Mniejsze miasta w Polsce będą mieć lepsze, piękniejsze i większe stadiony. Takie miasto jak Kraków na prawdę zasługiwało na coś o wiele lepszego. A teraz na każdym kroku kibice w Polsce śmieją się z naszego stadionu nazywając go kurnikiem. Wstyd i tyle.
Odpowiedz cytując