Wyświetl pojedynczy post
Johnny B
Senior Member
 
Od: 05.2007
Skąd: Królestwo Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2077
Stary 17.04.2009, 20:12
Mam nadzieje Rocco_1906, że nie zawiodłeś się na ov 5.5 ba Bostonie

ech mi zawalilo San Jose, bylem pewien, że ich porażki w końcówce były oszczedzaniem kluczowych graczy a Hiller mial wczoraj dzień konia w Anaheim broniac jak w transie.

Dla mnie pewne sa Detroit Boston i Vancouver, moze Pingwiny(choc to mniej prawdopodobne)
a ze strzelcow teraz na 1000000000% wypali Oveckhin. Z Detroit dałbym Hossę albo Hudlera, strasznie szalał,
w Fortunie bym stawiał na Chare gdyby co ;P

Dzis w NHL dam Pittsburgh i Vancouver bez żadnego kombinowania

Pozdrawiam
-Ale panie Franku...
-****a won! Wypierdalaj!...Panie Franku.. Matoł
XxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXxXx XxXxXxXxXx
http://www.youtube.com/watch?v=IT86Y...elated&search=
Banjo Boy is godlike >.<
Odpowiedz cytując