felipe napisał(a):

Jest gdzieś na justin mecz Piasta ?
I drugie - da się usunąć/schować czat podczas transmisji ?
|
zasłoń czat oknem "Ściągniętych plików".
W windowsie nie ma takiej opcji, ale pod Linuksem jest i wtedy robię to okno ściągniętych plików "zawsze na wierzchu".