Wyświetl pojedynczy post
tomaszek67
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5421
Stary 17.04.2009, 19:13
felipe napisał(a):Wyświetl post
Jest gdzieś na justin mecz Piasta ?
I drugie - da się usunąć/schować czat podczas transmisji ?
zasłoń czat oknem "Ściągniętych plików".
W windowsie nie ma takiej opcji, ale pod Linuksem jest i wtedy robię to okno ściągniętych plików "zawsze na wierzchu".
Odpowiedz cytując