Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
881
17.04.2009, 14:38
http://i33.tinypic.com/dym51w.jpg
dla mnie fotka młyna "Jaskółek"
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
piter19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter19
Znajdź inne posty napisane przez piter19