Temat: FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 17.04.2009, 14:38
http://i33.tinypic.com/dym51w.jpg

dla mnie fotka młyna "Jaskółek"
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
Odpowiedz cytując